در رادیتو برای این خدمت طبق شرایط زیر عمال خواهد شد.
1: خرید و پرداخت مبلغ
2: ارسال طرح یا طرح های مد نظر 
3: ارسال مشخصات وبسایت ( پنل ادمین ، اطلاعات هاست )
4: بررسی تیم طراحی رادیتو نسبت به قالب و امکانات پرستاشاپ شما در مقابل طرح های ارسالی
5: اعلام تایید توسط تیم طراحی و زمان بندی انجام کار
6: تایید نهایی توسط شما
7: شروع کار

بدیهی است که با خرید این محصول شرایط فوق را قبول کرده اید و اماده ارسال طرح برای تیم طراحی تکنوکده میباشد. لازم به ذکر است که در صورتی که تا قبل از ارسال طرح به تیم رادیتو از ویرایش منصرف شدید ، 90 درصد مبلغ پرداختی به شما بازگشت داده خواهد شد و فقط 10 درصد از مبلغ پرداخت شده از مبلغ کل کسر خواهد شد.

در صورتی که تیم رادیتو قالب و امکانات سایت شما را با طرح های ارسالی بررسی کرد و شما قصد انصراف داشتید ، 70درصد مبلغ پرداختی به شما بازگشت داده خواهد شد و 30 درصد از ملبغ پرداختی از حساب شما کسر خواهد شد.

پس از تایید نهایی از طرف شما امکان بازگشت وجه وجود ندارد و تیم طراحی طبق زماندنی اعلام شده کار خود را اغاز و پروژه را تحویل خواهد داد.

توجه داشته باشید که ویرایش و شخصی سازی وبسایت شما بر اساس امکانات قالب شما خواهد بود و امکان طراحی ماژول و ایجاد کد های داخلی میسر نیست.

در صورت لزوم طرح ارسالی به تولید کد های CSS این امکان از طرف رادیتو انجام خواهد گرفت و ویرایشات مطابق با طرح ارسالی صورت میگیرد.

تولید بنر ، تصاویر ، اسلایدر و ... که به صورت گرافیکی باشد یا تولید متن شامل این خدمت نیست و فقط ویرایش قالب انجام خواهد گرفت.

RD_6
Product added to compare.