ماژول تایمردار پیشنهاد ویژه

پیشنهاد شگفت انگیز ؛ ماژول تایمردار پیشنهاد ویژه
  • پیشنهاد شگفت انگیز ؛ ماژول تایمردار پیشنهاد ویژه

فروش محصولات با تخفیف ویژه یک ضرورت برای هر فروشگاه محصوب میشود. برای انکه بتوانید این محصولات را بیشتر در دسترس مشتری قرار دهید نیاز به یک راهکار دارید. ماژول تخفیفات ویژه پیشرفته این امکان را در اختیار شما قرار میدهد که به صورت اتوماتیک محصولاتی که قصد فروش دارید را به سادگی در دسترس مشتریان خود قرار دهید

199,000
  • پشتیبانی و گارانتی محصول پشتیبانی و گارانتی محصول
  • 100% بومی شده به فارسی 100% بومی شده به فارسی
  • ضمانت بازگشت وجه در صورت خرابی ضمانت بازگشت وجه در صورت خرابی

پیشنهاد شگفت انگیز ؛ ماژول تایمردار پیشنهاد ویژه

هر فروشگاه اینترنتی باید روش هایی برای فروش بیشتر داشته باشد . فروشگاه های بزرگ برای جذب مشتریان خود محصولات خود را با تخفیفات ویژه ای در بازه زمانی مشخص عرضه میکنند. مشتریان نیز با بررسی قیمت ها و بررسی قیمت تخفیف خورده محصول این فرصت را پیدا میکنند که کالا مورد نظر خود را با قیمت مناسب تر خریداری کنند. اما یک مشکل که وجود دارد این است که در صورتی که یک محصول تخفیف داشته باشد، جایگاهی برای نمایش همه محصولات تخفیف خورده وجود ندارد.

پرستاشاپ به صورت پیشفرض یک ماژول محصولات ویژه است که فقط محصولاتی که دارای تیک ویژه را داشته باشند را به نمایش میگذارد ، در این ماژول خبری از فقط کالا های تخفیف دار با زمان مشخص نیست ، یا مشکل دیگر این است که اگر موجودی کالا به اتمام برسد همچنان داخل گردونه محصول به نمایش در می آید، این موضوع خود یک فرصت سوزی محسوب میشود یعنی میتوانست به جای یک کالا ناموجود یک کالا موجود به مشتری نمایش داده میشد تا بتوان یک کالایی که مشتری به دنبال آن بوده است را به دست او رساند.

متفاوت از دیگران

در برخی از ماژول ها نیز باید شما یک بنر برای محصول ویژه خود با زمان دلخواه تنظیم کنید که به راستی زمان زیادی را از شما صرف میکند. تصور کنید که روزانه 5 کالا را به صورت ویژه قصد فروش داشته باشید ، شما باید در روز 5 بنر تولید کنید ، 5 بنر اپلود کنید ، 5 قیمت ویژه قرار دهید ، زمان بندی را تنظیم کنید و پس از اتمام زمان بنر را حذف کنید. بدین صورت نیمی از زمان روزانه شما گرفته خواهد شد ، هرچند فروش ویژه محصول بسیار مهم است ولی این زمان بسیار زیاد است و برای یک مدیر فروشگاه هر لحظه مهم است . 

انتخاب با یک کلیک

ویژگی دیگر این ماژول این است که مشتریان خود را از محصولاتی که دارای تخفیف ویژه هستند را مطلع سازید. روش کار بسیار ساده ولی کارآمد است. بدین صورت که هر محصولی که در این ماژول به صورت تخفیف دار و زمان دار گنجانده شده است ، یک نمونه عکس از همان محصول در زیر ماژول قرار خواهد گرفت و با کلیک بر روی آن عکس  عکس بزرگتر به همراه تمام مشخصات مثل نام محصول ، توضیحات کوتاه ، قیمت اصلی ، میزان تخفیف ، میزان زمان باقی مانده و... به شما نمایش داده خواهد شد. این ویژگی باعث میشود که مشتریان شما در لحظه با محصولاتی که دارای قیمت ویژه هستند آشنا شوند و علاوه بر این میتوانند آنها را با یک کلیک انتخاب و به نمایش در آورند.

اجرا با چند کلیک

ماژول پیشنهاد شگفت انگیز تایمردار فرصتی است برای انکه تنها با چند کلیک چندین ساعت را به چند ساعت تبدیل کنید. روش کار با این ماژول ساده تر از آن است که تصور میکنید. با استفاده از این ماژول فقط کافیست که برای یک محصول قیمت ویژه با زمان دلخواه تنظیم کنید. کار تمام است. بله کار تمام شد. این ماژول محصولاتی که دارای تخفیف ویژه زماندار هستند را به صورت گردونه با شکل شمایلی متفاوت به نمایش در می آورد. این پایان کار نیست ، پس از انکه موجودی یک محصول به اتمام رسید یا زمان تخفیف به پایان رسید دیگر این محصول در گردونه به نمایش در نمی آید. به جرائت میتوان گفت که این یکی از بهترین ماژول ها تخفیف ویژه برای محصولات تخفیف دار است که از زمان بندی نیز پشتیبانی میکند.

مشخصات

نسخه پرستاشاپ قابل پشتیبانی
1.6
مدت زمان پشتیبانی
شش ماه
نصب رایگان
بله
لایسنس
دارد
پشتیبانی
تیکت

2 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: