ماژول جستجو بر اساس دسته بندی

 مشتریان همیشه به دنبال رسیدن به محصول مورد نظر خود در کمترین زمان هستند و جستجو هر فروشگاه میتواند یکی از مهمترین بخش های هر فروشگاه باشد.
ورژن 1.6 : آماده فروش
ورژن 1.7 : به زودی

نکته: به علت لایسنس گذاری روی ماژول ، تحویل ماژول 2 تا 6 ساعت پس از خرید به صورت ایمیل برای مشتری ارسال میگردد.

دمو بخش کاربر

 • برای خرید ماژول، آدرس وبسایت خود را به صورت کامل وارد کنید

 • 199,000
  • پشتیبانی و گارانتی محصول پشتیبانی و گارانتی محصول
  • 100% بومی شده به فارسی 100% بومی شده به فارسی
  • ضمانت بازگشت وجه در صورت خرابی ضمانت بازگشت وجه در صورت خرابی

  ماژول جستجو بر اساس دسته بندی

  همیشه در وبسایت های فروشگاهی مشتریان به سراغ جستجو فروشگاه رفته و به دنبال این هستند که در سریع ترین زمان ممکن به محصول مورد نظر خود دست پیدا کنند. جستجوی پیشفرض پرستاشاپ براساس تمامیه ویژگی های محصول مانند نام ، توضیحات کوتاه و توضیحات بلند ، نام تولید کننده و.. تمام عنوان هایی که برای یک محصول وارد میشود انجام میدهد.این موضوع میتواند آزاردهنده باشد. دلیل آن هم این است که ممکن است محصولات ناموجود یا محصولاتی که ارتباط مستفیم با جستجوی کاربر در نتایج جستجو نشان داده شود که این امر میتواند مشتری را از جستجو های بعدی منصرف کند و باعث عدم فروش محصولات شود.

  Search-Pic

  راهکار چیست ؟

  فیلتر کردن دسته بندی ها برای سرچ یک امر مهم محسوب میشود. ماژول جستجو بر اساس دسته بندی علاوه بر اینکه میتواند کار را برای مشتریان برای رسیدن به مقصد خود با انتخاب دسته بندی مورد نظر کمک کند ، میتواند نتایج را مهندسی تر شده براساس موجود و ناموجود بودن نشان دهد.این ماژول تمامیه دسته بندی های موجود در فروشگاه شما را به نمایش در خواهد آورد و کاربر با استفاده از لیست باز شونده میتواند به دنبال محصول مورد نظر خود بگردد. در حالت پیشفرض در تمامیه دسته بندی ها عنوان جستجو شده بررسی خواهد شد و با انتخاب هر دسته بندی، فقط در همان دسته بندی عنوان جستجو شده بررسی خواهد شد. در این ماژول از روش PT استفاده شده است.
  به عنوان مثال کاربر در حالت عادی عنوان " iphone x " را جستجو میکند، نتیجه ای که به او نشان داده خواهد شد: "گوشی موبایل iphone x " و " لوازم جانبی های iphone x " نمایش داده خواهد شد. حالا اگر دسته بندی را روی " گوشی موبایل " قرار داده شود فقط " گوشی موبایل iphone x " در نتایج جستجو نمایش داده خواهد شد. 

  result-cat.jpg

  تنظیمات ماژول

  در بخش تنظیمات این ماژول امکاناتی فراهم شده است که میتوانید تغییراتی بر روی این ماژول قرار ایجاد کنید. در بخش تنظیمات دو گزینه وجود دارد که میتوانید بر اساس سیاست کاری خود تغییرات ایجاد کرده و ماژول خود را هوشمند تر کنید.

  setting.jpg

  در اولین گزینه این ماژول میتوایند مشخص کنید که در بخش کاربر ، در کادر جستجو ، کادر فیلتر کردن جستجو وجود داشته باشد یا خیر.

  گزینه دیگری که قابل تنظیم هست ، نمایش یا عدم نمایش نتایج جستجو به صورت زنده است. شما میتوانید با این ویژگی نتایجی که پس از وارد کردن حرف به مشتریان نمایش داده میشود را فعال یا غیر فعال کنید.

  نمایش نتایج زنده

  اما قبل از اینکه کاربر روی ایکون جستجو کلیک کند بر اساس عنوان جستجو شده به صورت سریع محصولاتی که با این عنوان همخوانی دارند به نمایش در خواهند آمد و کاربر میتواند بدون ارجاع به نتایج جستجو به محصول مورد نظر خود برسد. این نمایش به صورتی است که نام محصول ، قیمت و تصویر محصول برای سهولت بهتر در استفاده به کاربر به نمایش در خواهد آمد. این ویژگی هم در دسکتاپ و هم در موبایل قابل استفاده خوهد بود

  مشخصات

  نسخه پرستاشاپ قابل پشتیبانی
  1.6
  مدت زمان پشتیبانی
  سه ماه
  نصب رایگان
  بله
  لایسنس
  دارد
  پشتیبانی
  تیکت

  2 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: