ماژول بروزرسانی قیمت (پیشرفته)

ماژول بروزرسانی قیمت (پیشرفته)

ماژول پیشرفته به روزرسانی قیمت پرستاشاپ

همیشه ویرایش قیمت محصولات با تعداد بالا سخت و وقت گیر بوده و هست. با توجه به شرایط ارزی و نوسانات قیمت محصولات برای جلوگیری از ضرر های احتمالی قیمت محصولات در هر لحظه به روز و جدید باشند. این موضوع باعث میشود که اولا از ضرر های احتمال جلوگیری کنید و دوما فروشگاه پویاتری داشته باشید.

آپدیت قیمت محصولات ؛ ماژول به روزرسانی قیمت پرستاشاپ ( رایگان ) این امکان را فراهم میکند که تمام محصولات خود را به یک باره گرانتر یا ارزانتر کنید . کافیست که درصد افزایش یا کاهش قیمت را قرار دهید و گزینه اعمال را بزنید. در یک لحظه تمام قیمت محصولات شما به روز خواهد شد.

نسخه پیشرفته

در نسخه پیشرفته ماژول تغییر قیمت محصولات پرستاشاپ این امکان فراهم است که یک دسته بندی مشخص را برای افزایش یا کاهش قیمت انتخاب کنید. علاوه بر این میتوانید این مقدار را به عنوان یک عدد خاص یا درصد خاص تغییر دهید، به عنوان مثال تغییر قیمت فقط روی دسته بندی پیراهن انجام بگیرد. با این ویژگی دیگر محصولات دسته های دیگر تحت تاثیر قرار نخواهند گرفت و مدیریت قیمت محصولات راحت تر خواهد بود.

نوع تغییر قیمت

یکی از بزرگترین چالش هایی که در کشور ما درگیر آن هستیم نوسانات قیمت ارز و متقابلا تغییر لحظه قیمت ها است. در برخی از فروشگاه ها به علت وابستگی به نرخ ارز روی محصولات و نرخ خرید و فروش، بروزرسانی قیمت ها دچار چالش عجیبی شده است . تصور کنید تعداد این محصولات هم بسیار زیاد باشد که در حالت طبیعی و استفاده از امکانات پرستاشاپ بروزرسانی این محصولات ساعت ها زمان ببرد.

برای رفع این چالش بزرگ نیاز است با یک واسطه قیمت ها را با چند کلیک دست خوش تغییر کرد. در این ماژول از دو روش برای تغییر قیمت استفاده شده است. اول به صورت درصد خاص و دوم به صورت مقدار عددی.

آپدیت به صورت تغییر درصد

در این روش با انتخاب درصدی مشخص میتوان قیمت اصلی محصولات را ( بدون تخفیف و مالیات ) تحت تاثیر قرار داد. تصور کنید که شما نیاز دارید قیمت دسته ای از محصولات را با قیمت هایی خاص یا محصولات شاخه ای مشخص یا اصلا تمام محصولات را 3 درصد افزایش دهید یا کاهش دهید. کافی است مقدار قیمت را با عدد "3" پرکنید نوع تغییر قیمت را به صورت درصدی انتخاب کنید ، برای افزایش قیمت ها از بخش افزایش یا کاهش قیمت ، "افزایش قیمت (+) " و در صورتی که قصد کاهش را دارید " کاهش قیمت (-)" را انتخاب نمایید. در این ماژول 3 رقم آخر به صورت رند به پایین گرد خواهد شد . خواهید دید که با درصدی که مشخص کرده اید محصولات بروزرسانی خواهند شد.

update-price-pro

آپدیت به صورت تغییر مقداری

در این روش با انتخاب تغییر مقداری میتوان قیمت اصلی محصولات را ( بدون تخفیف و مالیات ) را بروزرسانی کنید. تصور کنید شما نیاز دارید که قیمت تعدادی از محصولات را با قیمت هایی در بازه ای خاص مانند قیمت محصولات در بازه یک میلیون تا دو میلیون تومان یا محصولات شاخه ای مشخص شده مثلا شاخه پیراهن یا تمامیه محصولات را 30000 تومان گرانتر یا ارزانتر کنید. رای افزایش قیمت ها از بخش افزایش یا کاهش قیمت ، "افزایش قیمت (+) " و در صورتی که قصد کاهش را دارید " کاهش قیمت (-)" را انتخاب نمایید. در این ماژول 3 رقم آخر به صورت رند به پایین گرد خواهد شد . خواهید دید که با مقداری که مشخص کرده اید محصولات بروزرسانی خواهند شد.

update-price-pro

بازه قیمت محصولات

در این ماژول این امکان فراهم شده است که محصولات را در یک بازه قیمتی خاص به روز رسانی کنید به عنوان مثال قیمت محصولاتی که بین بازه 20000 تومان تا 100000 تومان است را با مقدار عددی ، مقدار درصدی ، مقدار ثابت بروزرسانی کنید. بدین صورت که میتوایند با درصدی مشخص قیمت محصولات را در بازه مشخص شده کم کنید یا افزایش دهید. در دو روش دیگر نیز کار به همین صورت است. با انتخاب بازه و انتخاب روش بروزرسانی قیمت کار به سادگی قابل انجام است.

ویژگی مهم این ماژول این است که در صورتی که بازه قیمتی را خالی بگذارید باز ماژول با یک ویژگی منحصر به فرد به کار خود ادامه خواهد داد. آن هم این است محصولات انتخاب شده در بازه بیشترین یا کمترین مقدار قابل بروز رسانی است. 

بگذارید یک مثال بزنیم : تصور کنید که شما قصد آپدیت قیمت محصولاتی هستید که بین 0 تا یک میلیون تومان است . به راحتی با خالی گذاشتن " کمترین قیمت " و پر کردن فیلد "بیشترین قیمت" با مقدار یک میلیون تومان ، محصولاتی که در این بازه قیمت هستند به روز رسانی خواهند شد. 

حال در روشی دیگر قصد داریم که محصولاتی که از یک میلیون تومان شروع خواهند شد را تا بیشترین قیمت را بروزرسانی کنیم. کار بسیار ساده است کافی است با مقدار "کمترین قیمت" را با مقدار یک میلیون تومان پر کنید و فیلد "بیشترین قیمت" را خالی بگذارید. خواهید دید که محصولاتی که دارای قیمت بالا یک میلیون تومان هستند همگی بروزرسانی خواهند شد.

انتخاب شاخه

یکی دیگر از ویژگی های این ماژول این است که میتوانید شاخه یا شاخه های مشخصی را برای بروزرسانی قیمت انتخاب کنید، به عنوان مثال دسته بندی پیراهن و بازه قیمت  20000 تومان تا 100000 تومان را 10 درصد گران تر یا ارزانتر کنید یا 5000 تومان گرانتر یا ارزانتر کنید یا در نظر دارید که تمامی محصولاتی که در یک دسته بندی خاص هستند را با یک قیمت مشخص قیمت گذاری کنید . کافی است که فیلد اول یعنی مشخص کردن قیمت محصولات را با مقداری که قصد بروزرسانی آن هستید را پرکنید، در بخش نوع تغییر قیمت ، مقدار ععدی را انتخاب کنید ، در صورتی که قصد دارید که قیمت ثابت بر روی محصولاتی با قیمت خاص بروز رسانی شود ، کمترین قیمت و بیشترین قیمت محصول را انتخاب کنید. حالا نوبت انتخاب شاخه یا شاخه های مورد نظرتان است ، تیک شاخه ها زده و بر روی بروزرسانی قیمت کلیک کنید. خواهید دید که محصولاتی که قصد بروزرسانی آنها هستید تغییر قیمت داده اند و به مقداری که میخواستید رسیده اند.

یک ماژول فوق العاده برای به روزرسانی قیمت ها هم اکنون در اختیار شماست. کافیست تنظیماتی که مد نظر دارید را انتخاب کنید و بر روی بروزرسانی کلید کنید.

همه نظرات

پاسخی ارسال کنید